Kilka słów O Nas

Bednarek Clinic &Academy to wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina. Każdego dnia dbamy o wygląd, zdrowie i samopoczucie naszych pacjentów. W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii. Wśród naszej kadry znajdziecie Państwo najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.
Stawiamy na rozwój, nowe technologie, indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta. Usługi najwyższej jakości i holistyczne podejście – to nas wyróżnia. Zapraszamy do Bednarek Clinic&Academy.

Lekarz medycyny estetycznej Anna Bednarek-Mulawa

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Certyfikowany lekarz i członkini American Academy of Aesthetic Medicine. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, medycyny anti-aging i zabiegów zdobywała na najlepszych szkoleniach i kursach w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Mimo bogatego portfolio szkoleń i znajomości najnowszych technik i trendów, wciąż rozwija się uczestnicząc w międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych i kongresach medycyny estetycznej.
Swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami prowadząc liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej z tematów takich jak toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, nici PDO, wolumetria oraz fenomenalne szkolenia z modelowania ust od podstaw do zaawansowanych technik, również autorską techniką #lipsbydrbednrek .

Założycielka i pomysłodawczyni Bednarek Clinic&Academy, codzienną pracę i metamorfozy Pani doktor na instagramie @annabednrekmed śledzi codziennie ponad 30 tysięcy osób.

Prywatnie fanka podróży w każdej formie.

„Wysokie oczekiwania kluczem do jakości. Pierwotnie gabinet, a dziś klinika zostały otwarte, aby dawać pacjentkom pewność siebie, odwagę i szansę do wyrażania siebie. Wierzę, że każda z nas powinna czuć się pewna siebie i piękna. Moją pasją jest poprawa i zmiana życia pacjentek dzięki rozwiązaniom medycyny estetycznej”.

Kosmetolog Agnieszka Wiszniewska

Magister kosmetologii i trychologii, to właśnie w jej dłoniach odbywają się zabiegi z zakresu kosmetologii i niesamowicie odprężające rytuały. Agnieszka uwielbia zabiegi, które przynoszą efekt zdrowej i promiennej skóry. To prawdziwa pasjonatka kosmetologii, fizjologii skóry i terapii manualnych.

Podczas zabiegów dzieli się z naszymi klientkami błogim i ciepłym dotykiem, a także beauty poradami. Jedną z nich bez której nie wyobraża sobie pielęgnacji jest stosowanie krem z filtrem przez cały rok! Dla każdego gościa tworzy indywidualny i spersonalizowany BEAUTY PLAN.

Przekonaj się sam i oddaj w ręce naszej kosmetolog, a uzyskasz piękną i zdrową skórę.

Kosmetolog Daria Wilińska.

Daria jest certyfikowanym kosmetologiem, uzyskała również tytuł technika kosmetycznego. W przyszłości, planuje rozpocząć również studia pielęgniarskie. Przygodę z kosmetologią zaczęła 6 lat temu, gdy pierwszy raz wybrała się na szkolenie z makijaży okolicznościowych, po których odkryła pasję do kosmetologii i zdecydowała ostatecznie, że to jest to, z czym chciałaby powiązać swoją przyszłość – czyli dbać o kondycje i wygląd twarzy pacjentów.

Daria odbyła dodatkowo wiele szkoleń, między innymi z laminacji i henny brwi, peelingu węglowego, oczyszczania wodorowego, peelingów chemicznych, mezoterapii igłowej i bezigłowej, mezoterapii mikroigłowej.

Daria wita nasze pacjentki uśmiechem w klinice już od progu, przeprowadza także konsultacje kosmetologiczne, wykonuje zabiegi pielęgnacyjne.

„Pracując wcześniej w gabinecie, odkryłam, że pacjentki czują się najbardziej zaopiekowane, gdy otrzymują cenne wskazówki pozabiegowe jak i odpowiednia pielęgnacje domową.

Każdą pacjentkę traktuje zawsze indywidualnie, ponieważ nic nie da lepszych efektów naturalnie zdrowej skóry jak całościowe spojrzenie i wzajemna współpraca. Moje hobby, to przede wszystkim praca, która wykonuje. Uśmiech pacjentek sprawia, że dostaje jeszcze więcej energii do działania.

Nie mogę się doczekać spotkania z Wami.”

Lekarz dermatolog i lekarz medycyny estetycznej Justyna Makarewicz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, studia ukończyła w 2018 roku.

W lutym 2021 roku rozpoczęła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych SPSK1 w Policach.
Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

Pasjonatka swojego zawodu.

MANAGER Filip Mulawa

Współwłaściciel Bednarek Clinic&Academy. Odpowiedzialny za marketing, zarządzanie personelem i każdy, nawet najmniejszy detal funkcjonowania kliniki. Prywatnie fan motoryzacji i nowych technologii.